Son Yazılan Yazılar

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

16 Kasım 2020

Erkek giyiminde modaya yön veren unsurların sürekli değişmesi bir yana, kaliteli bir kazak her zaman sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezidir. İster kurumsal bir iş yemeğinde veya toplantısında isterseniz, bir hafta sonu gezisinde veya arkadaşlarınızla bir cafede sohbet ortamında olsun kaliteli bir kazak, stilinizi ortaya koyan en önemli parçanız haline kolaylıkla gelebilir.

Black Friday İndirimleri | Erkek Giyim

16 Kasım 2020

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de Black Friday yani Kara Cuma hazırlıkları son hızla devam ediyor. Çılgın indirim ve kampanyaların yapıldığı bu muhteşem Cuma günü, yılbaşı alışveriş sezonun da açıldığı anlamına geliyor. ABD’de Şükran Günü’nü takip eden Cuma günü yapılan bu organizasyonda giyimden teknolojiye, kozmetikten aksesuara, arabadan beyaz eşyaya kadar birçok mal ve hizmette beklenmedik derecede büyük indirimleri görmek mümkün olur.

Büyük Beden Erkek Giyim Önerileri

13 Kasım 2020

Günümüzde büyük beden modası geçmişe nazaran çok geniş seçenek yelpazesi sunsa da, büyük beden erkekler kıyafet seçimi konusunda nereden başlayacaklarını çoğu zaman bilemezler. Aslında herkesin kendine yakışanı giymesi, temelinde vücut yapısını tanıması ile alakalıdır. Vücudunuzun eksi ve artılarını tanıyıp, bildiğinizde hem şık hem de rahat kombinleri çok kolay şekilde yapabilirsiniz.

Kışlık Mont Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

13 Kasım 2020

Kış aylarının soğuk yüzü kendini gösterdikçe kışlık montlarda saklandıkları yerden çıkmaya başlamıştır. Kışlık bir mont alırken çoğu zaman sezonluk yerine uzun süreli kullanım amacı ile alınır, bu sebeple de kışlık mont seçerken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bu hususlar arasında tek önemli faktör fiyat değildir. Çünkü bu tarz montların en önemli görevi kötü hava koşullarına karşı sizleri korumaktır.

Erkek Giyiminde 2020-2021 Sonbahar Kış Trendleri

13 Kasım 2020

Dünyada ve ülkemizde 2020 yılı çok iyi başlamadı ve çok da iyiye gitmiyor. Özellikle Covid-19 salgını insanların hayat bakışlarını yaşam standartlarını derinden sarsan bir etki oldu. Fiziksel temasın en aza indiği günümüzde birçok faaliyet, organizasyon ve etkinlik ertelenmiş veya iptal edilmiştir. Ancak bu olumsuz koşullara rağmen moda sektörü dur durak bilmeden devam ediyor. Birçok moda devi erkek giyiminde 2020-2021 sonbahar kış trendlerini belirlemek için atılımlar yapıyor.

 

Trikolar Her Mevsim Kurtarıcınız

13 Kasım 2020

Giyim sektöründe neredeyse her koleksiyonda kendisine yer edinen triko kumaşlar, esnek yapısı ile her türlü vücut yapısına kolaylıkla uyum sağlar. Buruşma yapmamasının yanı sıra buruşsa bile kolay şekilde açılması da kullanımda bu kadar sık tercih edilmesinin önemli sebeplerinden birisidir. Triko kumaşlar sadece kış mevsimlerinde değil her mevsim kurtarıcı roldedir. Gerektiğinde ince veya kalın dokunan yapısı, bu kumaşın zamansız ve mevsimsiz olmasını sağlar.

Erkekler İçin Doğru Giyim Önerileri

16 Kasım 2020

Doğru giyinmek yani kendi tarzınızı ortaya koymak bazı kuralları bilmek bunlara uymak, kendinizi tanımakla alakalıdır. Kendinizi ve bedeninizi tanımakla başlayarak doğru giyinmek, tarz sahibi görünmek için büyük bir adım atabilirsiniz.

Erkekler İçin Kışlık Kombin Önerileri

16 Kasım 2020

Erkek giyiminde modayı belirleyen kesin kurallar, zaman geçtikçe daha da zayıflıyor. Geçmişin klasik çizgileri daha rahat, özgün ve hatta sıra dışı tasarım çizgilerine yerini bırakırken, erkekleri de giyimlerinde her tarzı denemeye yönelten bir hale getirmiştir. Ancak farklı tarzların birbirileri ile uyumlu şekilde kullanılmaya başlandığı erkek modasında kışlık kombinleri yapmak halen zor!

Erkek Giyim Tarzları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

16 Kasım 2020

Hayatta bazı işleri yapmak için uyulması gereken kurallar vardır. Bu kurallara uyduğunuzda başarı elde etmek çok daha kolaydır. Tarz ve stil sahibi görünmek için de nasıl iyi giyineceği ile ilgili kurallar bulunur. Ancak bu kuralların bazıları genel olsa bile bazıları tamamen kişiye özeldir. Çünkü bazen biri için çok iyi olan, bir başkası için iyi olmayabilir.

Yılbaşı için Doğru Hediye Seçimi Nasıl Olmalıdır

13 Kasım 2020

Yılbaşı yaklaşıyor. Yeni yıla keyifli ve eğlenceli girmek için sevdiklerimize verdiğimiz hediyeler, bu özel zamanları daha anlamlı kılar. Ancak hediye seçimi hele ki doğru hediye seçimi nasıl olmalıdır konusu, hediye vermek isteyen herkesi düşündüren önemli bir konudur. Arkadaşlarınız veya sevdikleriniz ne istiyor veya neye ihtiyaçları var?

1 2 3 4
1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.