Soğuk Havaların Alternatifi: Süveter

Soğuk Havaların Alternatifi: Süveter

07 Ocak 2021

Süveterler birçok giyim tarzında kendisine yer bulmuştur. Süveterlerin sadece casual veya spor bir tarza uygun olduğunu düşünmek yanlış olur. Casual tarzında giyindiğinizde beyaz bir kaliteli tişört veya gömlekle kombin yapabildiğiniz gibi klasik bir tarzınız varsa daha şık süveterleri ceket içerisine rahatlıkla giyebilirsiniz. Süveter modelleri sıcak tutan ama sıkmayan yapısı ile kadın, erkek veya çocukların kombinlerini sıklıkla tamamlar.  

Süveter Giyiminde Dikkat Edilecek Noktalar 

Her kıyafette olduğu gibi süveter giyiminde de bazı noktalara dikkat etmek gerekirKombinleri tamamlayan bu önemli parçanın renk, desen ve üretim materyalinin kıyafetlerle uyum içerisinde olması önemlidir. Mesela, klasik bir ceketin içerisine ağır bir yün süveter tercih edilmemelidir. Başka bir kıyafetin altına giyilecek ise daha ince ve vücuda oturan tarz triko süveterler daha uygun bir alternatif olacaktır. 

Spor tarzında giyiniyorsanız süveterlerde salaş modelleri tercih edebilirsiniz. İsterseniz kısa isterseniz uzun kombinleyebilirsiniz. Eteklerin, elbise veya pantolonların üzerine kolaylıkla giyilebilir. Ayrıca kıyafetinize göre süveter kalınlığına karar vermeniz gereklidir. Nefes alan kumaşlar veya materyaller yapılan ürünler, kışın soğuk zamanlarında daha rahat hareket etmenizi sağlayacak ve terlediğinizde kötü hissetmemenizi önleyecektir. 

Süveterlerin yakaları da modellere göre değişir. Boğazlı, hafif boğazlı, balıkçı veya V yaka süveterleri kombinlerinize göre tercih edebilirsiniz. Sadece kış aylarında değil yaz aylarında daha ince süveterleri şık bir şort üzerine rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. 

Süveterde kullanacağınız model kombinlerinizin görünümünü üst seviyeye çıkaracaktır. Aksesuarlalar da tamamlayabileceğiniz bu giyim parçası zamansız, modadan bağımsız herkesin seveceği kombinlere başarı ile uyum sağlar. En iyi süveter kombinleri için bu sezonun trend modellerine bakmanız yeterlidir. 

Birbirinden Farklı Tasarımlar ile Süveter Modelleri 

Süveterler her türlü moda akımında kendisine yer bulmuş hem rahat hem de klasik parçalarla uyum sağlayan bir giyim eşyasıdır. Süveterler kadınlar için olduğu kadar erkek giyim trendinde de kendisine vazgeçilmez bir yer bulur. Sıfır kol ve farklı yaka biçimleri ile her mevsim kullanabilirsiniz. Klasik V yaka süveterleri beyaz bir gömlek veya tişört ile giyip, tarz bir görünümü yakalayabilirsiniz. %100 pamuklu triko süveterler en soğuk zamanlarda bile sizi sıcacık tutacak vazgeçilmez bir kışlık giyim parçası olacaktır. 

Kış aylarının gri havasından kurtulmak için saks mavisi veya daha klasik renklerden kiremit renkleri tercih edilerek en iyi süveter kombinleri yapılabilir. Sadece birkaç değişik model süveter ile birçok kombini rahatlıkla yapabilirsiniz. Klasik pantolonlarınızın üzerine beyaz gömlek giyip farklı süveterler ile her gün değişik bir kombin yapmış görünmek çok kolaydır. 

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.