Filtre
Total of 16 products are displayed.

Havaların serinlemesiyle birlikte, hem günlük yaşamda hem de ofis gibi ortamlarda, rahatlıkla tercih edilebilen hırkalar, spor ve klasik çizgiyi bir araya getiren özel bir konsept sunuyor. Üst giysi olarak birçok giyim ürünü ile harika bir şekilde kombine edilebilen hırka modelleri, sonbahar ve kış mevsiminde tercih edilmesinin yanı sıra, belli bölgelerde yaz aylarında da kullanılıyor.

Kaliteli hırkalarla çizginizi yansıtın

Erkek hırka modelleri içinde, aralarında kapşonlu hırka, uzun hırka, polar ya da örgü hırka, salaş hırka ya da oversize hırka gibi birçok farklı konsept yer alıyor. Spor ya da klasik, hangi tarza yakın olursanız olun tercih edebileceğiniz hırka modelleri, kimi zaman bir üst giysi seçimi olarak, gömlek ya da tişörtün üstünde tercih edilebilir, kimi zamansa ceketin altında giyilebilir. Hırka modellerinde, hem spor hem de klasik izler içeren triko hırkalar, stil sahibi erkeklerin tercih ettiği seçeneklerden. Slim fit ya da klasik erkek bedenlerinde şık durak triko hırkalar, içerdiği güçlü malzeme yapısı ile sizi soğuklara karşı korurken, aynı zamanda şıklığı da her an hissetmenizi sağlayacak. Erkek giyim alanında 30 yıllık deneyime sahip Çizgi Triko, tarz sahibi erkekler için en iyi modelleri sunuyor. Yeni sezon trendlerini yansıtan, her detayıyla giyiminizi ön plana çıkarak modeller, en küçük detayına kadar kaliteyi taşıyor.

Terletmeyen özel yapısıyla sizi ısıtan hırka

Triko hırka modellerinde, Çizgi Triko yüzde 100 akrilik iplikle ürettiği ürünleri sunuyor. Serin hava koşullarına karşı sizi en iyi şekilde koruyan triko hırkalar, buna karşın içerdiği hafif kumaş yapısıyla sizi terletmez. Gömlek ya da tişörtle birlikte tercih edebileceğiniz, ceketin içine giyebileceğiniz erkek hırka modellerinde en iyi seçenekleri sunan Çizgi Triko, güneş ve diğer koşullara karşı yıpranmayan ve canlılığını yitirmeyen kaliteli erkek hırka modelleri sunuyor. Örgü ya da yün hırkalardaki kaliteli direnci arıyorsanız, Çizgi Triko hırka seçeneklerinde kullanılan özel akrilik iplik, yün ile aynı özellikleri göstermektedir. İster kışlık ister yazlık hırka olarak kullanın, sizi her an şık gösterecek ve harika kombinler oluşturmanızı sağlayacak iddialı hırka modelleri, kategorimizde yer alıyor.

İndirimli, uygun fiyatlı erkek hırka seçenekleri arıyorsanız, internete özel kampanyalar ve indirim avantajlarıyla yer alan modellerimize göz atabilirsiniz. Özenli paketleme ile, Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo ile gönderilen ürünlerle, tarzınızı ortaya koyacak iddialı spor ya da klasik, düğmeli, ince erkek hırka seçeneklerinden birine sahip olabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.