Blog

Kış Aylarının Vazgeçilmezi Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

16 Kasım 2020

Erkek giyiminde modaya yön veren unsurların sürekli değişmesi bir yana, kaliteli bir kazak her zaman sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezidir. İster kurumsal bir iş yemeğinde veya toplantısında isterseniz, bir hafta sonu gezisinde veya arkadaşlarınızla bir cafede sohbet ortamında olsun kaliteli bir kazak, stilinizi ortaya koyan en önemli parçanız haline kolaylıkla gelebilir.

Black Friday İndirimleri | Erkek Giyim

16 Kasım 2020

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de Black Friday yani Kara Cuma hazırlıkları son hızla devam ediyor. Çılgın indirim ve kampanyaların yapıldığı bu muhteşem Cuma günü, yılbaşı alışveriş sezonun da açıldığı anlamına geliyor. ABD’de Şükran Günü’nü takip eden Cuma günü yapılan bu organizasyonda giyimden teknolojiye, kozmetikten aksesuara, arabadan beyaz eşyaya kadar birçok mal ve hizmette beklenmedik derecede büyük indirimleri görmek mümkün olur.

Büyük Beden Erkek Giyim Önerileri

13 Kasım 2020

Günümüzde büyük beden modası geçmişe nazaran çok geniş seçenek yelpazesi sunsa da, büyük beden erkekler kıyafet seçimi konusunda nereden başlayacaklarını çoğu zaman bilemezler. Aslında herkesin kendine yakışanı giymesi, temelinde vücut yapısını tanıması ile alakalıdır. Vücudunuzun eksi ve artılarını tanıyıp, bildiğinizde hem şık hem de rahat kombinleri çok kolay şekilde yapabilirsiniz.

Kışlık Mont Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

13 Kasım 2020

Kış aylarının soğuk yüzü kendini gösterdikçe kışlık montlarda saklandıkları yerden çıkmaya başlamıştır. Kışlık bir mont alırken çoğu zaman sezonluk yerine uzun süreli kullanım amacı ile alınır, bu sebeple de kışlık mont seçerken bazı hususlara dikkat edilmesi gerekir. Bu hususlar arasında tek önemli faktör fiyat değildir. Çünkü bu tarz montların en önemli görevi kötü hava koşullarına karşı sizleri korumaktır.

Erkek Giyiminde 2020-2021 Sonbahar Kış Trendleri

13 Kasım 2020

Dünyada ve ülkemizde 2020 yılı çok iyi başlamadı ve çok da iyiye gitmiyor. Özellikle Covid-19 salgını insanların hayat bakışlarını yaşam standartlarını derinden sarsan bir etki oldu. Fiziksel temasın en aza indiği günümüzde birçok faaliyet, organizasyon ve etkinlik ertelenmiş veya iptal edilmiştir. Ancak bu olumsuz koşullara rağmen moda sektörü dur durak bilmeden devam ediyor. Birçok moda devi erkek giyiminde 2020-2021 sonbahar kış trendlerini belirlemek için atılımlar yapıyor.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.