Battal Boy Erkek Giyim Rehberi

Battal Boy Erkek Giyim Rehberi

26 Ocak 2021

Birçok marka belli bir beden ölçüsüne kadar büyük beden çalışır. Bu sebeple de 3XL ve üzeri ya da battal boy erkek giyimine ihtiyacı olan erkekler istedikleri gibi kombin yapamayabilirler. Ancak günümüzde gittikçe artan şekilde 3 – 4 ve hatta 5XL bedene kadar kıyafet seçenekleri bulmak mümkün olur. Talebin artması sebebi ile büyük beden erkek giyim tarzlarına ilişkin çeşitlilikler artış göstermiştir.  

Battal Beden Erkek Giyiminde Öne Çıkan Parçalar  

Büyük beden giyiniyorsanız, kazaklar, hırkalar, yelekler ve montlar her zaman kurtarıcı parçalarınız olarak tarzınızı yansıtmanızda yardımcı olurlar. Özellikle kış aylarında ısınmak ve şık görünmek için kazaklar en sık tercih edilen parçalardan birisidir. Eğer soğuk havaları sevmiyorsanız büyük beden erkek kazak modellerinde triko ve dokuma kumaşların sıcaklığından ve rahatlığından faydalanabilirsiniz. Battal boy erkek kazak modelleri soğuk kış günlerini konforlu ve şık şekilde geçirmenizi sağlar. 

Battal beden erkek giyim konusunda dolaplarınızda yer vermeniz gereken bir diğer parça ise büyük beden erkek hırka seçenekleridir. Hırkalar giyim stilinizi ön plana çıkmanızı sağlar. Dokusu ve kumaşı itibariyle kendinizi sıcak hissederken, terleme gibi istenmeyen durumlarla da karşılaşmazsınız.  

Büyük beden giyimde istenmeyen kiloların etkisini kırmak için kurtarıcı parçalardan birisi de montlardır. Her bedene uyum sağlayabilecek şekilde sizlere sunduğumuz büyük beden erkek mont modelleri ile tarzınızı yansıtırken, fazla kilolarınızı da kolaylıkla kapatabilir ve kış aylarında karizmatik şıklığınızı bu montlarla sağlayabilirsiniz.  

Büyük Beden Erkek Kombin Önerileri 

Büyük beden giyinen erkeklerin tarzını ortaya koyması noktasında birkaç zorlukla karşılaşılabilir. İstediğiniz bedeni bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bulduğunuz modellerde ise kombine etmek işinizi zorlaştırabilir. 

Tarzınızı ortaya koymanın en güzel yollarından biri erkek büyük beden hırka tercihini gömleklerinizle bütünleştirmenizdir. Bu noktada bol kesimli pantolonlar sizi daha kilolu gösterebilir. Bu nedenle kombin yaparken dar kesim tarzındaki pantolonları tercih etmeniz daha uygun olur. Çizgi Triko olarak sayfalarımızda yer alan 3XL erkek kazak4XL kazak veya 5XL kazak modellerindeki çeşitliliği kombinlerinize yansıtabilirsiniz. 

Saf yün kazak erkek modası kişileri konforlu hissettirir. Bu nedenle dolaplarınızda mutlaka özellikle koyu renklerden oluşan kazakları bulundurabilirsiniz. Siyahın yanında bordo, hali ya da koyu yeşil gibi tercihler sizi zayıf gösterirken, stil sahibi görünmenizi de sağlayacaktır.  

İş veya günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz battal boy erkek yelek seçenekleri, her türlü parçaya rahatlıkla uyum sağlar. Bu kombinlerinizi keten pantolonlarla veya kumaş pantolonlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üzerine alacağınız kaşe bir kaban veya montlar ile gelenekselliği ve modernliği bütünleştirebilirsiniz 

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.